Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

CHCI SE PŘIDAT

Chci se podílet...

Rádi byste nám v naší činnosti pomohli a nevíte jak? Možností je opravdu mnoho. Tou nejjednodušší je ozvat se nám na e-mailovou adresu stadiony.brno@centrum.cz a rozdělit se s námi o své nápady. Napadá Vás činnost, kterou by se dalo na problematiku chátrajících stadionů upozornit? Přišli jste na originální a působivý reklamní předmět? Dejte nám vědět.
Pomoci můžete také fanouškům obou klubů. Při výrobě chorea na zápasy se hodí každá ruka a každá koruna. Ozvěte se členům fan clubu (maily: Kometa, 1. FC Brno), že jste ochotni věnovat prostěradla, přijít vyrábět transparenty, přispět finančně. Nebo se zkuste zamyslet nad novým chorálem.

Účastněte se pochodů a manifestačních akcí. Sledujte tyto stránky a přijďte na akce, na které Vás pozveme. I majitel 1. FC Brno Roman Pros přislíbil účast na příštím průvodu za Lužánky.

Dejte vědět známým o tomto webu. I tak nám můžete hodně pomoci. Čím více nás bude, tím více práce uděláme.

Máte známé v médiích? Upozorněte je na naši iniciativu.

Přispějte finančně na naši činnost. Plánujeme zřídit transparentní účet, na který bude možné zasílat peníze pro naše aktivity.

Pokud rádi sledujete noviny a zpravodajství, určitě se ozvěte! Čtete denně některý deník? Pohlídejte pro nás v jeho jihomoravské či brněnské části zmínky o stadionech. Totéž platí o Večernících a regionálních zprávách RTA. Plánujeme monitoring médií.

Využijte svých kontaktů - například ve firmě na reklamní potisky. Pokuste se domluvit slevu pro naše aktivity.

Choďte na hokej a na fotbal. Slušní fanoušci jsou tím nejlepším argumentem.

Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: