Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Hlavní stránka

Kometa bude hrát v Boleslavi! A opět semifinále

Kometa Brno dává okatě najevo své extraligové ambice. Ve své skupině Tipsport Hockey Cupu za sebou nechala tři extraligové týmy Třinec, Vítkovice a Zlín, a také prvoligovou Olomouc a postupuje do televizního semifinále! Tam se ve velmi pikantním souboji utká s Mladou Boleslaví.
Klub z města škodovek v minulé sezóně pohnul žlučí hokejovým fandům po celé republice, když na poloprázdný stadion nevpustil fandy právě brněnské Komety. Sedm stovek Brňanů poté po celou dobu utkání povzbuzovalo své hráče alespoň před Zlatopramen arénou.

Vydejte se na toto utkání i vy. Autobusy, které vypravuje fanklub, se plní nebývalou rychlostí. Během prvních přibližně dvanácti hodin se zaplnily hned tři! Zaregistrujte se také, nebo se do Boleslavi vydejte na vlastní pěst.

Křivdu z play-off nechme doma. V Boleslavi před kamerami ukážeme svůj nadhled a domácí překonáme počtem diváků i fanděním! Hraje se 27. srpna.
Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: