Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Stadiony v médiích

Kometa může své zápasy hrát dál v Brně (MF Dnes)

Článek z 9. srpna 2008. (Pro zobrazení otevřte tento příspěvek.)
Brno (rkr) - Fanoušci hokejové Komety Brno si mohou oddechnout: jejich klub bude i nadále hrát své domácí zápasy v brněnské hale Rondo. Tato skutečnost vypadá jako samozřejmost, do včerejška ale byla v ohrožení. Kometa neměla podepsanou smlouvu o pronájmu s majitelem haly, firmou Starez, a bez ní by musela z Ronda pryč.

Včera se však obě strany dohodly.

„Po dvouhodinovém jednání jsme našli společnou řeč,“ uvedl majitel Komety Libor Zábranský po jednání s ředitelem Starezu Janem Urbancem. V čem byl problém? Kometa má být podle regulí hokejového svazu při svých domácích zápasech hlavním pořadatelem a mít kontrolu nad veškerým děním v hale. To jí podle Zábranského stará smlouva neumožňovala. „Musel se najít systém, abychom měli kontrolu nad dalšími subjekty v hale a mohli zajistit veškerý chod a bezpečnost,“ vysvětlil Zábranský. To včera domluvená smlouva se Starezem, která má být podepsána v pondělí a platit jednu sezonu, Kometě umožňuje. „S potěšením bych chtěl konstatovat, že Kometa bude v pozici hlavního pořadatele hokejového utkání. Po jeho dobu budeme oprávněni činit příslušná opatření, pokud bude docházet k porušování právních předpisů,“ oznámil Zábranský.

Po včerejším duelu s Popradem se Kometa v Rondu znovu představí v úterý proti Olomouci.

Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: