Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Zeptali se primátora

Bude hrát Kometa mimo Brno?

Jiří Del Favero, 28. 8. 2008

Dotaz:


Dobrý den pane primátore. Zítřejší hokej s Havířovem se nehraje v hale Rondo, ale v Blansku. Prý s důvodu, že není dosud podepsána smlouva o pronájmu haly s firmou Starez. Přitom již před týdnem se psalo, že je již vše i s Vaší pomocí vyřešeno. Ptám se proto, jak to tedy je, bude hrát Kometa i miostrovská utkání někdě mimo Brno, což by byla hrozná ostuda?

Druhý dotaz - jaký vliv, podíl akcií má ve firmě Starez město Brno.

Nezlobte se, ale toto, co se děje ted nebylo snad ani za primátorování paní Lastovecké. To je co říct, protože ta sport přímo nesnášela.

Děkuji za odpověď.


Jiří Del Favero

Vážený pane,

Kometa bude hrát své zápasy v Brně, protože Brno a Kometa patří k sobě. Současné problémy, které jsou již překonány smluvním vztahem, považuji za vyřešené. Mnohem více se nyní soustřeďuji na rekonstrukci haly Rondo, která začne na jaře příštího roku a bude dělána za pochodu, což vyvolá mnoho nesouhlasů, ale pokud bychom k tomu nepřistoupili, tak by zaprvé hala nesplňovala požadavky na extraligu, a zadruhé by musela Kometa hrát jinde. Menší zlo je podle mě rekonstrukce haly za pochodu, tedy s tím, že Kometa bude hrát v Brně. Město Brno má 100 procent akcií ve společnosti STAREZ - Sport, a.s.

Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: