Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Zeptali se primátora

Česko chce MS v hokeji. Bude v Brně?

Stadiony pro Brno, 4. 9. 2008


Dotaz:

Vážený pane primátore,


Česko se uchází o pořádání MS v hokeji 2014. Rád bych se proto zeptal, zda se Brno chopí šance urvat státní dotaci na nový zimní stadion a ucházet se o spolupořadatelství. Případně bych se rád zeptal, co konkrétně uděláte v tomto směru Vy.


Děkuji.

Vážený pane,

Brno se chopí jakékoliv šance, která pomůže řešit podhodnocenou sportovní infrastrukturu ve městě. Pokud bude ČR opravdu pořadatelem v roce 2014, budeme usilovat, abychom byli jedním z pořádajících měst.

 

Komentář redakce Stadiony pro Brno: Není možné, aby Brno kandidovalo na MS 2014. Kandidaturu by totiž muselo podat již v roce 2004. Dotaz podal člen redakce ne zcela obeznámený se situací. Děkujeme za pochopení.

 

Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: