Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Zeptali se primátora

Kdy bude nová hala a co se změní v Rondu

Libor, 28. 3. 2008

Dotaz:
Dobrý den pane primátore. Dočetl jsem se, že se nestihne postavit nová víceúčelová hala pro pořádání MS basketbalistek v roce 2010. Namísto toho by měla projít úpravou hala Rondo, kam by se měl šampionát přesunout. Zajímalo by mě tedy: 1) jak moc se tím zpozdí výstavba víceúčelové haly 2) jaké úpravy by měly být provedeny na hale Rondo 3) jestli tyto úpravy neovlivní působení Komety Brno v této hale. Děkuji za odpověď.
Odpověď primátora: 09.04.2008

Vážený pane,
vzhledem k náročnosti celého projektu a poměrně zdlouhavému projednávání na všech schvalovacích úrovních města a dalších organizací včetně administrativně právní afendy bude pravděpodobně výstavba víceúčelové haly posunuta na rok 2012. Co se týče opravy haly Rondo, rada města pověřila pracovní skupinu, která v nejbližší době připraví strukturu a časový harmonogram rekonstrukce haly. Předpokládaná investice je kolem 250 milionů korun.
Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: