Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Zeptali se primátora

Nemůže být hala za Lužánkami, když se nestihne do MS?

Marty Vondra, 5. 6. 2008

Dotaz:
Dobrý den mám jeden dotaz:

1)Pana Primátore nebylo by výhodnější radši postavit víceúčelovou halu než rekonstruovat Rondo za 300 milionů a potom zas dát na novou halu ( která asi bude v Liskovci ) nějakých 500 milionů korun

2)A JEŠTĚ JEDEN DOTAZ : Když už se nestihne nová víceúčelová hala postavit do MS basketbalistek , tak nemohla by se teda postavit ZA LUŽÁNKAMI podle mě by to všechny fandy potěšilo nemuselo by se řešit problémy s parkováním atd.
Nebo je nějaký problém postavit halu Za lužánkami ????

DĚKUJI A HODNĚ ŠTĚSTÍ

Vážený pane,


protože se nestihne postavit nová víceúčelová hala ve Starém Lískovici do roku 2010, ale až později, rozhodlo se město okamžitě zahájit rekonstrukci Ronda, která by měla vypuknout v květnu 2009. Nicméně opakuji, připravujeme i výstavbu haly ve Starém Lískovci, nicméně míra investice je tak veliká, že ji nejsme v tak krátké době schopni zahájit.

Za Lužánkami se zatím na základě soudů mnoha odborníků a architektů žádná hala stavět nebude. Nyní se totiž připravuje projektová dokumentace na rekonstrukci fotbalového stadionu. Co se týče parkování ve Starém Lískovci, bude řešeno podzemními garážemi nebo parkovacími domy.

Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: