Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Zeptali se primátora

Popožene mistrovství stavbu víceúčelové haly?

Martin, 17. 12. 2007

Dotaz:
Dobrý den, surfoval jsem na internetu a všiml jsem si článku " Mistrovství světa v basketbalu bude v Brně". Otevřel jsem ho a četl, až jsem narazil na 2 odstavce " Je už rozhodnuto, že se bude hrát v Brně a Ostravě?

Mělo by to tak být. Komplikace by mohly nastat snad pouze v případě špatného vývoje stavby nové brněnské haly, která by měla stát ve Starém Lískovci.

Přidělení šampionátu by mohlo její stavbu trochu urychlit, že?
Mohl by to být důvod, ale to není otázka pro mě."

Takže bych se tedy chtěl zeptat, jestli ta hala je v plánu a jestli nominace Brna popožene stavbu haly ( nejen pro basketball, ale i pro místní Kometu, která chce jít do extraligy) ptám se protože nejsou žádné nové informace o stavu budování haly, děkuji.
Odpověď primátora: 23.01.2008

Vážený pane,
ano, město Brno udělá vše proto, aby se víceúčelová hala v Brně vystavěla. V této chvíli se připravují kroky k tomu, abychom byli schopni připravit výběrové řízení na investora. Jak už bylo dříve avizované, počítá se s lokalitou ve Starém Lískovci, tzv. lokalita Západní brána.
Žádné komentáře
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: