Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Zeptali se primátora

Uspořádáme sbírku na Lužánky?

Svoboda, 24. 6. 2008


Dotaz:

Vážený pane primátore,


přeji dobrý den a mám na Vás možná trochu naivní otázku. Jak Vás citoval server Aktuálně.cz, získat finance od ministra Kalouska na stavbu nového stadionu za Lužánkami bude zřejmě nesmírně těžké.


Chci se zeptat, jestli město neuvažuje o uspořádání sbírky, z níž by se část nákladů uhradila. Chápejte mě, prosím, správně: ozývají se hlasy, že Brňané by si měli postavit stadion tak, jako slávisté Eden. Tedy sami. Já souhlasím s Vámi, že aréna by měla být přinejmenším zemským (ne-li národním) stadionem. Přesto by mnoho Brňanů jistě velice rádo přispělo.


Peníze by mohli darovat třeba i vratně: Například zakoupením permanentky na x sezón - a z těchto peněz by se stadion spolufinancoval. Jaký je Váš názor?


Děkuji.

Vážený pane,


je to opravdu zajímavá myšlenka.

Poslední komentáře
28.06.2008 15:10:28: Hm, tak tomu teda říkám odpověď.
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: