Stadiony pro Brno

Tyto stránky slouží pro sjednocení činnosti fanoušků týmů HC Komety a 1. FC Brno. Chceme, aby v co nejkratší době vyrostl důstojný hokejový a fotbalový stadion. Plánujeme manifestační akce, výrobu propagačních předmětů a jednou z našich hlavních činností je sledování médií jako kontrola politiků a archivace jejich výroků. Připojte se! Svými nápady, prací, finančně.

PŘIPRAVUJEME NOVOU SEKCI

Nově na webu:

RSS

RSS

Zeptali se primátora

Zdeněk Nečas, 20. 6. 2008


Dotaz:

Dobrý den,

Zajímalo by mě, jak je jisté, že fotbalový stadion za Lužánkami se dočká rekonstrukce v roce 2009?

Děkuji

Marty Vondra, 5. 6. 2008

Dotaz:
Dobrý den mám jeden dotaz:

1)Pana Primátore nebylo by výhodnější radši postavit víceúčelovou halu než rekonstruovat Rondo za 300 milionů a potom zas dát na novou halu ( která asi bude v Liskovci ) nějakých 500 milionů korun

2)A JEŠTĚ JEDEN DOTAZ : Když už se nestihne nová víceúčelová hala postavit do MS basketbalistek , tak nemohla by se teda postavit ZA LUŽÁNKAMI podle mě by to všechny fandy potěšilo nemuselo by se řešit problémy s parkováním atd.
Nebo je nějaký problém postavit halu Za lužánkami ????

DĚKUJI A HODNĚ ŠTĚSTÍ

Jiří Hrubý, 28. 5. 2008

Dotaz:
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda je jisté, že stavba nového fotbalového stadionu započne začátkem příštího roku. Zda jsou již vyčleněny a potvrzeny všechny finanční prostředky.
Anebo může dojít k odložení stavby z jakéhokoli důvodu, tak jak se stalo v případě nové multifunkční sportovní (hokejové) haly v Západní Bráně.
Brňan, 30. 4. 2008

Dotaz:
Hezký den pane primátore,

chtěl bych se výjimečně zeptat nikoliv na Váš pohled z postu hlavy města, ale na názor občana Romana Onderky. Lidem, kteří trošku sledují dění v Brně je jasné, že kolem hokejové i fotbalové haly jsou velké politické tahanice. Byť byste projevil sebevětší snahu a vůli, aby obě stavby skutečně vznikly, jsou tu lidé, kteří se tomu budou pokoušet zabránit.

Otázka tedy zní: Věříte Vy, sám za sebe, že během příštích dvaceti let vznikne v Brně nový, plnohodnotný hokejový a fotbalový stadion evropských parametrů? Jednou jste řekl, že jste velký fotbalový fanoušek. A hokejoví a fotbaloví fandové v Brně jsou už neskutečně otrávení neustálým slibováním, které začíná vždy po volbách nanovo. Buďte, prosím, upřímný: Myslíte si, že někdy do roku 2028 budou stadiony stát, popřípadě kdy? Není také přesun termínu dokončení haly v Lískovci někam k roku 2012 jen pokusem přesunout zodpovědnost na další garnituru, a tím pádem oddálením o dalších čtyři pět (...) let?
Franta, 25. 4. 2008

Dotaz:
Hezký den,
Chtěl bych se zeptat, zda-li Kometa dostala slíbených 15 milionů a jak probíhá odkoupení akcií Komety.

děkuji

s pozdravem Franta
Libor, 28. 3. 2008

Dotaz:
Dobrý den pane primátore. Dočetl jsem se, že se nestihne postavit nová víceúčelová hala pro pořádání MS basketbalistek v roce 2010. Namísto toho by měla projít úpravou hala Rondo, kam by se měl šampionát přesunout. Zajímalo by mě tedy: 1) jak moc se tím zpozdí výstavba víceúčelové haly 2) jaké úpravy by měly být provedeny na hale Rondo 3) jestli tyto úpravy neovlivní působení Komety Brno v této hale. Děkuji za odpověď.
Tomas Valasek, 23. 1. 2008

Dotaz:
Dobrý den
Dočetl jsem se, že pozemky v okolí nynějšího hokejového stadionu Lužánky budou k dispozici soukromým investorům. Jakým způsobem bude probíhat výběr a kdy? Děkuji
Jirka, 8. 1. 2008

Dotaz:
Dobrý den, pane primátore,
předem mého emailu přeji hodně úspěchů do Nového roku. Ctěl jsem se zeptat, jestli pokračuje jednání s brněnskou Kometou. Konkurz na Kometu již před nějakou dobou skončil a byl soudně pozastvan a vyřešen, takže by teoreticky nemělo nic bránit přímému vstupu města? Děkuji a s pozdravem Jan Jeřábek
Martin, 17. 12. 2007

Dotaz:
Dobrý den, surfoval jsem na internetu a všiml jsem si článku " Mistrovství světa v basketbalu bude v Brně". Otevřel jsem ho a četl, až jsem narazil na 2 odstavce " Je už rozhodnuto, že se bude hrát v Brně a Ostravě?

Mělo by to tak být. Komplikace by mohly nastat snad pouze v případě špatného vývoje stavby nové brněnské haly, která by měla stát ve Starém Lískovci.

Přidělení šampionátu by mohlo její stavbu trochu urychlit, že?
Mohl by to být důvod, ale to není otázka pro mě."

Takže bych se tedy chtěl zeptat, jestli ta hala je v plánu a jestli nominace Brna popožene stavbu haly ( nejen pro basketball, ale i pro místní Kometu, která chce jít do extraligy) ptám se protože nejsou žádné nové informace o stavu budování haly, děkuji.
Tomáš, 10. 12. 2007

Dotaz:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li něco nechcete udělat s touto firmou, která se v Brně stará o halu rondo, led v hale je příšerný a stěžují si na to všichni hráči, já jsem moc rád co pro brněnský hokej děláte, ale každodenní trénink na tomto ledě hráče vysiluje, děkuji
1  
2  
3  
 
Sport v Brně si zaslouží stadiony evropských měřítek. Počet unikátních přístupů od 31. 5. 2008: